free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα πρόσωπα που παρέστησαν στην συνεδρίαση του Δ. Σ. του Συνδέσμου Βετεράνων Ποδοσφαιριστών Πειραιά και το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής: Γράφει η ΒΙΚΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ

Άλλο ένα συμβούλιο των Βετεράνων ποδοσφαιριστών Πειραιά πραγματοποιήθηκε στα γραφεία μας σήμερα στις 15-3-2017 με απαρτία του ΔΣ. 

 

Το παρών από το ΔΣ έδωσαν οι Βετεράνοι :

 

Κανέλλος Τσίρμπας (Πρόεδρος) ,

 

Σταύρος Μπάκας (Α’ Αντιπρόεδρος),

 

Στέλιος Παπαλεξάνδρου (Β’ Αντιπρόεδρος),

 

Παναγιώτης Κοντραφούρης ( Γ’ Αντιπρόεδρος),

 

Σωκράτης Τυρλής (Γεν.γραμματέας),

 

Κανέρης Αντώνης (αναπλ.ταμίας )

 

Επίσης μας τίμησαν με την παρουσία τους οι κ.κ. Χατζηιωάννου , Λαιβεράς, Χατζηβασιλείου, Αντωνίου, Ντεμελής, Μουτάφης, Σαμπάνης , Πολυχρονιάδης, Τσιρογιάννης, Παπαδόπουλος, Καλαμάρας.  

 

Θέματα ημερήσιας διάταξης :

 

1.Ταξίδι στη Τρίπολη 17-18 Μαρτίου 2018

 

2.Αιμοδοσία την Τετάρτη 21-3-2018 στα γραφεία της ΕΠΣΠ

 

3. Συζήτηση για τον Θεσμό Κυπέλλου /ημερομηνίες/ομάδες / κανονισμοί / μεταγραφές / αιτήσεις

 

4.Προετοιμασία και πληροφορίες για τον αγώνα στις φυλακές

 

   Κορυδαλλού.

 

5.Ανακοίνωση το τουρνουά της προηγούμενης εβδομάδας

 

6.Ανακοίνωση  από τον Α’ Αντιπρόεδρο κο Μπάκα , το πρόγραμμα 

 

   της επόμενης εβδομάδας για την 17η αγωνιστικής 

 

 7.Εκδήλωση –  χορός  των βετεράνων Περάματος, Παρασκευή &  

 

   ώρα 21:00 16-3-2018 στο Μουσικό Μεζεδοπωλείο “ΜΠΟΥΡΛΌΤΟ ” 

 

   στο Πέραμα (Λεωφ. Ειρήνης 54-56).

 

8.Υποστήριξη σε βετεράνο ποδοσφαιριστή της Νίκης Ρέντη εκτός από  

 

   το ταμείο Αλληλοβοηθείας και από προσωπική στήριξη των

 

   μελών/Βετεράνων της ΕΣΒΠΠ

 

 

 

 

Ένωση Βετεράνων Ποδοσφαιριστών Πειραιά

 

17η Αγωνιστική περιόδου 2017-2018

 

 

 

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ          (ΒΑΖΟΣ)             18:30

 

ΑΟΑΔ – ΕΘΝΙΚΟΣ                                (ΡΕΝΤΗ)             19:15

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΟΣΧΑΤΟ              (ΜΟΣΧΑΤΟ)        19:15

 

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                     (ΠΕΡΑΜΑ)           18:30

 

 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ -Ν.ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ            (ΧΑΡΑΥΓΗΣ)        21:00

 

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ         (ΝΙΚΑΙΑ)            20:30

 

ΑΣ.ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ               (ΡΟΥΛΕΛΙΩΤΗΣ)  20:00

 

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      (ΡΕΝΤΗ)             20:45

 

 

 

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ : ΡΕΠΟ

Related posts

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/4 και 29/4) στον Πειραιά και η ενημέρωση για τα play-out της Α΄ Κατηγορίας και play-off, play-out της Β΄ Κατηγορίας για τα μπαράζ για τον υπερπρωταθλητή στην Α’ κατηγορία και δευτεραθλητές

Abola Team 3

Τα μέλη της ΕΠΣ Πειραιά που θα παρακολουθήσουν τα ματς του Κυπέλλου (22/11), ποινές σε παίκτες και απολογίες

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς