7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς της Κυριακής 17/11 στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια της Κυριακής 17/11 της 9ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΟΨ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Κυριακή 17/11/19 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή 17/11/19 10:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 17/11/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 17/11/19 09:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 17/11/19 12:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ
Κυριακή 17/11/19 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΟΥΔΗ
Κυριακή 17/11/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ
Κυριακή 17/11/19 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή 17/11/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.

Related posts

Ήττα για Δούρειο

Nάσος Φακίδης

Πρεμιέρα με το δεξί για τον Πανερυθραϊκό

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (8/10)

Ρένος Γιαμπουράς