12.8 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΠ

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΠ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/01/20 12:15 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
3. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/01/20 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/01/20 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ)
7. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
8. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:15 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
9. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:15 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
10. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 12/01/20 13:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
11. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
13. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/01/20 15:15 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
14. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 13/01/20 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
18. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/01/20 10:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
21. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
22. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
23. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 12/01/20 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
24. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 12/01/20 13:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
25. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/01/20 15:15 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
26. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:15 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
27. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 11/01/20 15:15 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
28. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
29. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
30. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
32. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 11/01/20 15:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
33. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
34. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 11/01/20 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
35. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/01/20 12:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
36. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 12/01/20 12:30 ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
37. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

Related posts

Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συγκέντρωση του Αμπελακιακού,

Abola Team 2

Τα σημερινά (1/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Οι ευχές της Ένωσης Πειραιά για τον Τάσο Κορφιάτη

Abola Team 3