39.9 C
Αθήνα
Αύγουστος 2, 2021
Abola.gr
Β΄ ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Β’ ΕΠΣΑ

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ

Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ

Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

Ρεπό: ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

Ρεπό: ΚΟΛΩΝΟΣ

Related posts

Πρωταθλητής ο Παπάγος

Nάσος Φακίδης

ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 4-1: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ζαμπέτας στην Ιεράπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης