1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ |
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ |
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ |
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΠΟΨ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ |
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ |
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΟΨ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ |
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΟΨ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ |
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΠΟΨ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ |
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΠΟΨ
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ |
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΨ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ |
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΠΟΨ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΟΨ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ |
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΠΟΨ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ |
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΟΨ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ |
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΠΟΨ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ||||||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΟΨ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ |
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ||||||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΠΟΨ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ||||||
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ||||||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΟΨ | ||||||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ||||||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ||||||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ||||||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ | ||||||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 |
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΨ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||||||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ||||||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘ%9 |