Συνέχισαν την αήττητη πορεία τους στο Πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας οι Ίωνες Παλ. Φαλήρου , οι οποίοι πέτυχαν την τρίτη τους νίκη αυτή τη φορά κερδίζοντας τον Θεμιστοκλή με 3-2. Για τους νικητές του Βαγγέλη Φωτουλάκη τα γκολ σημείωσαν οι Αποστόλου (37′), Κέκος Π. (51′) και Ράικος (54′), ενώ για τους Αιγαλεώτες οι Παπαδόπουλος (3′) και Διαμαντόπουλος (52′). Δοκάρι ο Πατεράκης Κ. στο 32′.
Διαιτήτευσαν οι Παπαδόπουλος, Κατσινέλης και Συννεφιάς.