15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Α’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  (1ος OΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
Α’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
Α’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
Β’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
(4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-0
Γ’  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
(4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-1
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
(4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 0-1

Related posts

“Κάποιοι θέλουν να κάνουν κακό στα Σούρμενα”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (6-7/4)

Nάσος Φακίδης

Κλήση στην Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ για την Τρίτη 6/3

Abola Team 3