Σε συμφωνία με την εταιρεία “GILLI Diet” ήρθε η διοίκηση του Οδυσσέα Μοσχάτου και ο πρόεδρος Κώστας Παπακώστας και έτσι η εν λόγω εταιρεία θα είναι ο βασικός χορηγός της ομάδας στο καινούργιο Πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Γυναικών (WOMEN’S FOOTBALL LEAGUE).
Η Ανακοίνωση του Οδυσσέα Μοσχάτου:
“Μέγας χορηγός της ομάδας μας στην φετινή πορεία στο πρωτάθλημα “WOMEN’S FOOTBALL LEAGUE” περιόδου 2021 – 2022 ειναι τα “GILLI Diet”.
Μετά από συμφωνία της διοίκησης της ομάδας μας με τον ιδιοκτήτη της εταιρείας και διευθύνοντα σύμβουλο κ. Χρήστο Μαντά η τελευταία έγινε χορηγός της ομάδας μας. Η εταιρεία ανέλαβε και την διατροφική υποστήριξη των αθλητριών μας. Ευχαριστούμε τον κ. Μαντά για την ευγενική προσφορά του και την εμπιστοσύνη στην ομάδα μας”.
![Μπορεί να είναι εικόνα 13 άτομα, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι](https://scontent.fath6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/242306387_2071991496272695_5870716772359633998_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=B7PLQYn5qgUAX_Pah6S&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=19ad3e48b5dd799156c75cc6a1b32b47&oe=6173CF98)