2.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2022
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Όλη η σημερινή (5/12) αγωνιστική κίνηση

Στα παιχνίδια που έγιναν σήμερα (5/12) στην ΕΠΣΑ, είχαμε τα εξής αποτελέσματα:
1ος OΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) 
Άγιος Δημήτριος – Δόξα Βύρωνος 0-0, Ανθούπολη – Κένταυρος Βριλησσίων 0-0, Δάφνη Π. Φαλήρου – Άγιοι Ανάργυροι 1-0, Λυκόβρυση – Αγία Παρασκευή 0-2, Αίαντας Ταύρου – ΑΟ Περιστερίου 1-1.
  • * Ρεπό έχει ο Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Δημήτριος – Κένταυρος Βριλησσίων, Ανθούπολη – Άγιοι Ανάργυροι, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Αγία Παρασκευή, Λυκόβρυση – ΑΟ Περιστερίου, Αίαντας Ταύρου – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων.
  • Ρεπό έχει η Δόξα Βύρωνος.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αστέρας Ζωγράφου – ΑΕ Ηρακλείου 1-0, Αγία Ελεούσα – Σούρμενα 1-1, Άτταλος – ΓΣ Αργυρούπολης 1-0, Βριλήσσια – Χολαργός 1-2, Αθηναϊκός – Νέα Ιωνία 1-4.
  • Ρεπό είχαν τα Πετράλωνα.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – Σούρμενα, Αγία Ελεούσα – ΓΣ Αργυρούπολης, Άτταλος – Χολαργός, Βριλήσσια – Νέα Ιωνία, Αθηναϊκός – Πετράλωνα.
  • Ρεπό έχει η ΑΕ Ηρακλείου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Βύρωνας – ΑΟ Ιλίου 1-1, Παλαιό Φάληρο – Ηλυσιακός 0-1, Κηπούπολη – Άρης Πετρούπολης 0-1 Πανερυθραϊκός – Καματερό 2-0, Μικρασιατικός – Τράχωνες 0-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανερυθραϊκός – ΑΟ Μικρασιατικός , Καματερό – Κηπούπολη, Άρης Πετρούπολης – Παλαιό Φάληρο, Ηλυσιακός – Βύρωνας, ΑΟ Ιλίου – Τράχωνες.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Ήφαιστος 2-1, Απόλλων Χαλανδρίου – Χαϊδάρι 1-3, Ιάσονας – Παπάγος 1-2, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια 0-0, Χαλάνδρι – Διάνα Ηλιούπολης 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Χαλάνδρι, Μελίσσια – Ιάσονας, Παπάγος – Απόλλων Χαλανδρίου, Χαϊδάρι – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων, Ήφαιστος Περιστερίου – Διάνα Ηλιούπολης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Γαλαξίας – ΠΟ Ψυχικού 2-1, Τερψιθέα – Ηρακλής Περιστερίου 0-0, Κοψαχείλα – Πέρα Κλουμπ 2-1, Κορωνίδα – ΓΣ Καισαριανής 1-2, ΑΟ Γλυφάδας – Νεοπεντελικός 0-4, Γκυζιακός – Κολωνός 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Ψυχικού – Γκυζιακός, Κολωνός – ΑΟ Γλυφάδας, Νεοπεντελικός – Κορωνίδα, ΓΣ Καισαριανής – Κοψαχείλα, Πέρα Κλουμπ – Τερψιθέα, Ηρακλής Περιστερίου – Γαλαξίας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Χαλκηδονικός 2-1, Παράδεισος – Εθνικός Αστέρας 5-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ιπποκράτης 0-2, Άμιλλα Περιστερίου – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-2, Αλσούπολη – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-2, ΑΕ Περιστερίου – Ταταύλα 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαληδονικός – ΑΕ Περιστερίου, Ταταύλα – Αλσούπολη, ΠΑΣ Γαλάτσι – Άμιλλα Περιστερίου, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Φωστήρας Ηλιούπολης, Ιπποκράτης – Παράδεισος, Εθνικός Αστέρας – Ατρόμητος Χαλανδρίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Κηφισιά 2010 – Ορφέας Αιγάλεω 2-1, Άρης Καλαμακίου – Δάφνη Αθηνών 1-0, Νέα Σμύρνη – Ελευθερούπολη 3-2, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Λαύρα Αργυρούπολης 1-0, Αστέρας Εξαρχείων – ΑΟ Καλαμακίου 2-0.
  • Ρεπό είχε ο Άρης Χολαργού.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης Χολαργού – Αστέρας Εξαρχείων, ΑΟ Καλαμακίου – ΑΕ Μεταμόρφωσης, Λαύρα Αργυρούπολης – Νέα Σμύρνη, Ελευθερούπολη – Άρης Καλαμακίου, Δάφνη Αθηνών – Κηφισιά 2010.
  • Ρεπό έχει ο Ορφέας Αιγάλεω.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) 
Ιεράπολη – Υμηττός 3-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναΐδα 2-0, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Ποσειδώνας Γλυφάδας 2-1, Πανιώνιος Καισαριανής – Φοίνικας Περιστερίου 0-2, Άγιος Θωμάς – Λύκοι Χαϊδαρίου 3-0.
  • Ρεπό είχε η Πεύκη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πεύκη – Άγιος Θωμάς, Λύκοι Χαϊδαρίου – Πανιώνιος Καισαριανής, Φοίνικας Περιστερίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Ποσειδώνας Γλυφάδας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Αθηναΐδα – Ιεράπολη.
  • Ρεπό έχει ο Υμηττός.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Νίκη Αλίμου – Λέοντες 3-0, Θρίαμβος Αθηνών – Θεμιστοκλής 2-2, Ίωνες – Προμηθέας 3-0, Αίμος Πετρούπολης – Κεραυνός Πετρούπολης 0-3, Παγκράτι – Αστέρας Γλυφάδας 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Γλυφάδας – Λέοντες, Αίμος Πετρούπολης – Παγκράτι, Ίωνες Π. Φαλήρου – Κεραυνός Πετρούπολης, Θρίαμβος Αθηνών – Προμηθέας, Νίκη Αλίμου – Θεμιστοκλής.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Φοίνικας Καλλιθέας – Άτλας Κυψέλης 0-4, Θύελλα Περιστερίου – Κεραμεικός 3-1, Πανθησειακός – Ιλίσσια 2004 3-2, Κρόνος Αθηνών – ΑΟ Κωφών 0-3, Μαρούσι – Φωστήρας Καισαριανής 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Καλλιθέας – Κεραμεικός, Θύελλα Περιστερίου – Ιλίσσια 2004, Πανθησειακός – ΑΟ Κωφών, Κρόνος Αθηνών – Μαρούσι, Φωστήρας Καισαριανής – Άτλας Κυψέλης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) 
Δόξα Γκύζη – Πλάτωνας 3-0, Αρίωνας – Αμπελόκηποι 1-3, Δούρειος – Άφοβος 2-1, Λαρισαϊκός – Ερμής Ηρακλείου 2-0, Πατήσια – Πράσινα Πουλιά 4-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Γκύζη – Αμπελόκηποι, Αρίωνας – Άφοβο,ς Δούρειος – Ερμής Ηρακλείου, Λαρισαϊκός – Πατήσια, Πράσινα Πουλιά – Πλάτωνας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Δάσος Χαϊδαρίου – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-1, Αττικός – Τριφυλλιακός 3-1, Ζέφυρος – Χρυσούπολη 2-3, Κουκάκι – Αστέρας Χαϊδαρίου 0-3, ΑΕ Ιλίου – Διαγόρας Αιγάλεω 5-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κουκάκι – Διαγόρας Αιγάλεω, ΑΕ Ιλίου – Ζέφυρος, Αστέρας Χαϊδαρίου – Αττικός, Χρυσούπολη – Δάσος Χαϊδαρίου, Τριφυλλιακός – Αναγέννηση Πετρούπολης.

Related posts

Επιστροφή του 21χρονου γκολκίπερ Αλέξανδρου Ηρακλή στον Άγιαξ Ταύρου

Abola Team 3

Ο Γιάννης Τζέλλης πρόεδρος στον Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Το αυριανό (15/1) πρόγραμμα των αγώνων στην Αθήνα

Abola Team