Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Όλα τα αποτελέσματα στην Αθήνα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
Αίαντας Ταύρου – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 3-0, ΑΟ Περιστερίου – Άγιος Δημήτριος 1-1, Άγιοι Ανάργυροι – Κένταυρος Βριλησσίων 3-1, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ανθούπολη 0-0, Αγία Παρασκευή – Δόξα Βύρωνος 2-0.
  • Ρεπό είχε η Λυκόβρυση.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Λυκόβρυση, Ανθούπολη – Αίαντας Ταύρου, Άγιος Δημήτριος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Κένταυρος Βριλησσίων – Αγία Παρασκευή, Δόξα Βύρωνος – ΑΟ Περιστερίου.
  • Ρεπό έχουν οι Άγιοι Ανάργυροι.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πετράλωνα – Αγία Ελεούσα 1-5, Χολαργός – ΑΕ Ηρακλείου 1-0, Αθηναϊκός – Άτταλος 1-0, Νέα Ιωνία – Αστέρας Ζωγράφου 0-0, ΓΣ Αργυρούπολης – Σούρμενα 0-2.
  • Ρεπό είχαν τα Βριλήσσια.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτταλος – Βριλήσσια, Αγία Ελεούσα – Αθηναϊκός, Αστέρας Ζωγράφου – Πετράλωνα, Σούρμενα – Χολαργός, ΑΕ Ηρακλείου – Νέα Ιωνία.
  • Ρεπό έχει ο ΓΣ Αργυρούπολης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Καματερό – Βύρωνας 0-2, Πανερυθραϊκός – Παλαιό Φάληρο 1-1, Κηπούπολη – Μικρασιατικός 3-1, Άρης Πετρούπολης – Τράχωνες 3-1, Ηλυσιακός – ΑΟ Ιλίου 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μικρασιατικός – Ηλυσιακός, Παλαιό Φάληρο – Κηπούπολη, Βύρωνας – Πανερυθραϊκός, ΑΟ Ιλίου – Άρης Πετρούπολης, Τράχωνες – Καματερό.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Χαϊδάρι – Ήφαιστος Περιστερίου 2-0, Μελίσσια – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 3-1, Ιάσονας – Χαλάνδρι 0-5, Παπάγος – Διάνα Ηλιούπολης 1-2, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Απόλλων Χαλανδρίου 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαλάνδρι – Χαϊδάρι, Απόλλων Χαλανδρίου – Ιάσονας, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Ήφαιστος Περιστερίου – Παπάγος, Διάνα Ηλιούπολης – Μελίσσια.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Κορωνίδα – ΠΟ Ψυχικού 1-1, Τερψιθέα – Νεοπεντελικός 3-0, ΑΟ Γλυφάδας – Γκυζιακός 0-1, Ηρακλής Περιστερίου – ΓΣ Καισαριανής 1-2, Κοψαχείλα – Κολωνός 5-0, Πέρα Κλουμπ – Γαλαξίας 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γκυζιακός – Κορωνίδα, ΠΟ Ψυχικού – Κοψαχείλα, Κολωνός – Τερψιθέα, Νεοπεντελικός – Ηρακλής Περιστερίου, ΓΣ Καισαριανής – Πέρα Κλουμπ, Γαλαξίας Περιστερίου – ΑΟ Γλυφάδας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Εθνικός Αστέρας – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-2, Ιπποκράτης – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-0, Παράδεισος – ΠΑΣ Γαλάτσι 1-1, Άμιλλα Περιστερίου – Χαλκηδονικός 4-0, Αλσούπολη – ΑΕ Περιστερίου 4-0, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ταταύλα 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Αλσούπολη, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ιπποκράτης, ΠΑΣ Γαλάτσι – Εθνικός Αστέρας, Ταταύλα – Παράδεισος, Χαληδονικός – Φωστήρας Ηλιούπολης, ΑΕ Περιστερίου – Άμιλλα Περιστερίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Ορφέας Αιγάλεω – Ελευθερούπολη 0-0, Άρης Καλαμακίου – ΑΟ Καλαμακίου 0-0, Νέα Σμύρνη – Άρης Χολαργού 2-1, Κηφισιά 2010 – Λαύρα Αργυρούπολης 0-0, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Αστέρας Εξαρχείων 3-0.
  • Ρεπό είχε η Δάφνη Αθηνών.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθερούπολη – Δάφνη Αθηνών, Λαύρα Αργυρούπολης – Ορφέας Αιγάλεω, ΑΟ Καλαμακίου – Κηφισιάς 2010, Άρης Χολαργού – Άρης Καλαμακίου, Αστέρας Εξαρχείων – Νέα Σμύρνη.
  • Ρεπό έχει η ΑΕ Μεταμόρφωσης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Υμηττός – Ποσειδώνας Γλυφάδας 0-0, Ιεράπολη – Φοίνικας Περιστερίου 1-3, Πανιώνιος Καισαριανής – Άγιος Θωμάς 0-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Λύκοι Χαϊδαρίου 0-2, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Πεύκη 0-3.
  • Ρεπό είχε η Αθηναΐδα.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Αθηναΐδα, Φοίνικας Περιστερίου – Υμηττός, Λύκοι Χαϊδαρίου – Ιεράπολη, Πεύκη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Άγιος Θωμάς – ΑΟΝ Αργυρούπολης.
  • Ρεπό έχει ο Πανιώνιος Καισαριανής.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Αίμος Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας 1-3, Κεραυνός Πετρούπολης – Θρίαμβος Αθηνών 2-0, Παγκράτι – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου 2-0, Θεμιστοκλής Αιγάλεω –  Λέοντες 5-2, Προμηθέας – Νίκη Αλίμου 5-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Γλυφάδας – Θεμιστοκλής Αιγάλεω, Θρίαμβος Αθηνών – Παγκράτι, Ίωνες Π. Φαλήρου – Αίμος Πετρούπολης, Νίκη Αλίμου – Κεραυνός Πετρούπολης, Λέοντες – Προμηθέας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαρούσι – Πανθησειακός 0-2, Κρόνος Αθηνών – Φωστήρας Καισαριανής 1-1, Ιλίσσια 2004 – Φοίνικας Καλλιθέας 1-1, Κεραμεικός – Άτλας Κυψέλης 0-2, ΑΟ Κωφών – Θύελλα Περιστερίου 0-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Καισαριανής – Κεραμεικός, Θύελλα Περιστερίου – Μαρούσι, Πανθησειακός – Κρόνος Αθηνών, Φοίνικας Καλλιθέας – ΑΟ Κωφών, Άτλας Κυψέλης – Ιλίσσια 2004.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Ερμής Ηρακλείου – Αρίωνας 1-3, Άφοβος – Δόξα Γκύζη 2-2, Αμπελόκηποι – Πλάτωνας 1-1, Λαρισαϊκός – Πράσινα Πουλιά αναβλήθηκε, Πατήσια – Δούρειος 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πράσινα Πουλιά – Αμπελόκηποι, Αρίωνας – Πατήσια, Δούρειος Κυψέλης – Λαρισαϊκός, Δόξα Γκύζη – Ερμής Ηρακλείου, Πλάτωνας – Άφοβος.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Τριφυλλιακός – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-0, Κουκάκι – Διαγόρας Αιγάλεω 2-0, ΑΕ Ιλίου – Ζέφυρος 1-0, Αστέρας Χαϊδαρίου – Αττικός 0-3, Χρυσούπολη – Δάσος Χαϊδαρίου 7-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας Αιγάλεω – Τριφυλλιακός, Αττικός – ΑΕ Ιλίου, ΑΕ Ζέφυρος – Κουκάκι, Δάσος Χαϊδαρίου – Αστέρας Χαϊδαρίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Χρυσούπολη.

Related posts

Βασιλικός Μιχαήλ (Λαρισαϊκός): “Στόχος η άνοδος”

abola10

Τα Μελίσσια που προηγήθηκαν με 0-1 έχασαν με 3-1 από την γηπεδούχο Χρυσούπολη: ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΡΕΝΟΣ ΓΙΑΜΠΟΥΡΑΣ

Abola Team 3

Επιστολή ΕΣΗΕΑ σε Δημητρίου για το απαράδεκτο γεγονός στην Ηλιούπολη

abola10