Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΟ

Γ’ Εθνική: Νίκη για ΠΑΟ Ρουφ, ήττα για Πανιώνιο

Τα σημερινά (13/2) πλήρη αποτελέσματα στη Γ’ Εθνική, έχουν ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
          Θερμαϊκός  –        Αλεξανδρούπολη  4-0
          Μ. Αλέξ. Ορφανίου       –        Νέστος Χρυσούπ. 0-1
          Άρης Αβάτου       –        Δόξα Δράμας        1-1
          Απόλλων Παρ.     –        Αναγέννηση Πλαγιάς     3-0
          Πανδραμαϊκός      –        Ορφέας Ξάνθης    1-2
          Αγροτικός Αστέρας       –        Εθνικός Σοχού      1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Θερμαϊκός, Αλεξανδρούπολη – Άρης Αβάτου, Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου, Δόξα Δράμας – Πανδραμαϊκός, Αναγέννηση Πλαγιάς – Εθνικός Σοχού, Ορφέας Ξάνθης – Αγροτικός Αστέρας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
          Μ. Αλέξ. Τρικάλων       –        Άγιος Ματθαίος   1-1
          ΑΕ Λευκίμμης      –        Θύελλα Σαρακηνών       1-0
          Ηρακλής Αμπελοκήπων –        Ποσειδώνας Μηχ. 1-1
          Γιαννιτσά    –        Κοζάνη       0-1
          Κτηνοτροφικός Αστέρας         –        Μακεδονικός        0-1
          ΑΕ Ποντίων         –        Εδεσσαϊκός 2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας, Άγιος Ματθαίος – Γιαννιτσά, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κτηνοτροφικός Αστέρας, Κοζάνη – ΑΕ Ποντίων,  Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηκών, Εδεσσσαϊκός – Λευκίμμη.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
          Νέα Αρτάκη         –        Θησέας Αγριάς     3-0
          Αταλάντη    –        Ατρόμητος Παλαμά0-1
          Αετός Μακρυχωρίου      –        Ελλασόνα   0-3 ά.α.
          Δήμητρα Ευξεινούπολης         –        Ηρακλής Λάρισας          1-2
          Αμβρυσσέας         –        ΠΟ Φήκης 0-1
          ΑΟ Υπάτου –        Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  4-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Αταλάντη – Νέα Αρτάκη, Θησέας Αγριάς, – Αετός Μακρυχωρίου, Ατρόμητος Παλαμά – Δήμητρα Ευξεινούπολης, Ελασσόνα – Αμβρυσσέας, Ηρακλής Λάρισας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου, ΠΟ Φήκης – ΑΟ Υπάτου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
          Εθνικός Σκουλικάδου    –        Αχέρων Καναλακίου      0-0
          Αμβρακικός Λουτρού    –        Ναυπακτιακός      0-3 ά.α.
          Παμβουπρασιακός         –        Αναγέννηση Άρτας        4-0
          Παναχαϊκή  –        Διαγόρας Βραχνέικων    2-1
          ΑΟ Διαβολιτσίου  –        Παναγρινιακός     1-0
          Παναιγιάλειος       –        Αίας Γαστούνης   1-1
  • Ρεπό είχε ο Τηλυκράτης.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Αμβρακικός Λουτρού – Εθνικός Σκουλικάδου, Αχέρων Καναλακίου – Παμβουπρασιακός, Ναυπακτιακός – Παναχαϊκή, Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Διαβολιτσίου, Διαγόρας Βραχνέικων – Παναγιάλειος, Παναγρινιακός – Τηλυκράτης.
  • Ρεπό έχει Αίας Γαστούνης.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
          Άρης Σκάλας        –        Σαντορίνη   0-3
          ΑΕ Μυκόνου        –        Παναρκαδικός      3-2
          Φοίνικας Ν. Επιδαύρου  –        Χαραυγιακός        0-1
          Φωστήρας   –        ΑΕ Ερμιονίδας     2-0
          Άγιος Ιερόθεος     –        Ερμής Μελιγούς   2-1
  • Ρεπό είχε η Ηλιούπολη.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
ΑΕ Μυκόνου – Άρης Σκάλας, Σαντορίνη – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου, Παναρκαδικός – Φωστήρας, Χαραυγιακός – Ηλιούπολη, ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς.
  • Ρεπό έχει ο Άγιος Ιερόθεος.
6ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
          Αιολικός     –        Αήττητος Σπάτων 1-0
          Θύελλα Ραφήνας  –        Πανελευσινιακός 2-0
          Αίας Σαλαμίνας    –        Καραβάς     1-1
          ΑΟ Πυλίου –        Κερατσίνι   2-2
          Εθνικός Πειραιώς –        Κ. Αστέρας Βάρης 1-0
  • Ρεπό είχε η Προοδευτική.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός, Αήττητος Σπάτων – Αίας Σαλαμίνας, Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου, Καραβάς – Προοδευτκή, Κερατσίνι – Κ. Αστέρας Βάρης.
  • Ρεπό έχει ο Εθνικός Πειραιώς.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
          Άρης Σούδας        –        ΠΑΟ Ρουφ 1-2
          Αλμυρός     –        Ατσαλένιος 2-0
          Νεάπολη     –        Γιούχτας     1-2
          Άγιος Νικόλαος    –        Πανιώνιος   1-0
          ΑΟ Πόρου  –        Αναγέννηση Ιεράπετρας 7-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/2, 15.00)
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Νεάπολη, Πανιώνιος – Αλμυρός, Γιούχτας – Άρης Σούδας, ΠΑΟ Ρουφ – Ατσαλένιος, ΑΟ Πόρου – Άγιος Νικόλαος.

Related posts

Αχτίδα αισιοδοξίας στα διοικητικά του ΠΟΑ

Abola Team 2

Παρελθόν ο Γουμάγιας από την Κηφισιά

Abola Team 2

Κράτησε τον Δημήτρη Θανόπουλο ο Αγ. Ιερόθεος

Abola Team 2