free page hit counter
7.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 1, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 10-11/12

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/12/22 00:00
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 11/12/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Καλυβίων Κυριακή 11/12/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
4. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 11/12/22 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
5. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
6. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 11/12/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Κυριακή 11/12/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 10/12/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
10. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/12/22 15:00
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/12/22 15:00
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Σάββατο 10/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
13. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/12/22 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 10/12/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
15. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Μαραθώνα Σάββατο 10/12/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
16. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .)
18. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Διώνης Σάββατο 10/12/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βούλας Σάββατο 10/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
20. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βάρης Σάββατο 10/12/22 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 11/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Κυριακή 11/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)

Related posts

Σε φιλικό παιχνίδι: Σαρωνικός Αναβύσσου-Μαρκό 0-2

Abola Team 2

«Έδεσε» Κολοτούρο – Χρυσάφη η Ατλαντίδα!

Ρένος Γιαμπουράς

Ολοκλήρωσαν με επιτυχία την αγωνιστική τους πορεία στον Άρη Βούλας Γιώργος Βιδάλης και Αργύρης Πλίτσης

Abola Team 3