free page hit counter
9.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 14-15/1

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/01/23 00:00
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αρτέμιδος Σάββατο 14/01/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 14/01/23 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
12. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 15/01/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
13. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 15/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
14. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καλυβίων Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
15. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 15/01/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
16. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 15/01/23 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
17. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/01/23 00:00
18. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/01/23 00:00
19. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
20. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Βουλιαγμένης Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
21. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 14/01/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
22. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Κυριακή 15/01/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
23. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 15/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
24. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/01/23 00:00
26. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 14/01/23 00:00
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ Βούλας Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
28. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 14/01/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
29. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β Διονύσου Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
30. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 15/01/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

Related posts

Η ΕΠΣΑΝΑ για το νέο ωράριο λειτουργίας των γραφείων της

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα των φιλικών αγώνων της ημέρας

Ρένος Γιαμπουράς

Πεντάσφαιρος ο Αήττητος 5-1 τον Αχιλλέα Κ. Αχαρνών

Abola Team 3