Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) | |
2. | ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 12:00 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
3. | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | |
4. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) | |
5. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
6. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
7. | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
9. | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | |
10. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | |
11. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | |
12. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | |
13. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) | |
14. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
16. | ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | |
17. | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) | |
18. | ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) | |
19. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) | |
20. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) | |
21. | ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) | |
23. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | |
24. | ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 16:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | |
25. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:30 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | |
26. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:30 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
27. | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) | |
28. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | |
Γ Κατηγορία (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 15:30 | ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
30. | ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:30 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
31. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 12:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | |
32. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΚΙΚΗΣ Α., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) | |
33. | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 15:30 | ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | |
35. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 17:45 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
36. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 17:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 12:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
38. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 17:45 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | |
39. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 18:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 10:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
41. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | |
42. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 17:45 | ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 10:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
44. | ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
45. | ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/02/18 | 18:00 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
46. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 17:45 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. | |
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 03/02/18 | 09:30 | ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. | |
49. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | |
50. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 17:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | |
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 09:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟ .. | |
52. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 14:00 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | |
53. | ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 04/02/18 | 10:30 | ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | |
55. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | |
57. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 17:45 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
59. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:45 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
60. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. | |
61. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. | |
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 5ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
62. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. |