13.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κύπελλο ΕΠΣΑ (α’ φάση): Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (10/9)

Τι έγινε στις σημερινές αναμετρήσει

Κύπελλο
(1η φάση)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-3
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 2-0
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0 (2-3 στα πέναλτι)
4. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-0
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 3-1
6. ΥΜΗΤΤΟΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
7. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-1
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-3 παρ.
10. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1 παρ.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-1
13. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/09/16 16:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-0 (πεν: 4-3)
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-1 παρ.
15. ΑΤΤΙΚΟΣ –ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-2
16. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 10/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
17.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

 

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/09/16 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

Related posts

Σαρωτική εμφάνιση η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου (6-0)

Abola Team

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Πέρασε από Αργυρούπολη, ο Μικρασιατικός!

Abola Team