25.8 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Η βαθμολογία στην Β’ κατηγορία μετά την 6η αγωνιστική

 

Και η επόμενη… στροφή

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

     ΟΜΑΔΕΣ                  ΒΑΘ.    ΑΓ.      Ν.      Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.

01. ΑΝΟΙΞΗ                     15      6        5        0        1        17-10

02. ΑΡΤΕΜΙΣ                    14      6        4        2        0        15-5

03. ΘΗΣΕΑΣ                     14      6        4        2        0        9-3

04. ΚΑΛΥΒΙΑ                    13      6        4        1        1        14-4

05. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ                13      6        4        1        1        12-6

06. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.            13      6        4        1        1        10-3

07. ΩΡΩΠΟΣ                    10      6        3        1        2        15-6

08. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ              10      6        2        4        0        11-6

09. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ            10      6        3        1        2        7-6

10. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ              9        6        3        0        3        9-8

11. ΣΤΑΜΑΤΑ                   8        6        2        2        2        8-8

12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.                5        6        1        2        3        7-10

13. ΔΟΞΑ Π.                     4        6        1        1        4        7-14

14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ      4        6        1        1        4        4-9

15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ                  3        6        1        0        5        3-17

16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ          3        6        1        0        5        3-11

17. ΚΟΥΒΑΡΑΣ                  2        6        0        2        4        5-22

18. ΓΕΡΑΚΑΣ                    1        6        0        1        5        6-14

 

* Η επόμενη 7η αγωνιστική:

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2016 – ώρα 16.00

Γήπ. Π. Φωκαίας: ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ

Γήπ. Κουβαρά: ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΑΡΤΕΜΙΣ – ΩΡΩΠΟΣ

Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2016 – ώρα 16.00

Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑΣ

Γήπ. Παιανίας: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Γήπ. Αφιδνών: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Τα ζευγάρια μετά την κλήρωση για την Γ’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ 2019/20

Nάσος Φακίδης