17.4 C
Athens
Νοέμβριος 21, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Σάββατο 22/10/16 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-2
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/10/16 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-0
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
1-0
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-2
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/10/16 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-0
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 23/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
7. ΜΑΡΚΟ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Μαρκόπουλου Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-1

 

Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ– ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 22/10/16 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
5-0
16. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 22/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 1-0
17. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Άνοιξης Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
6-1
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 22/10/16 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-2
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ραφήνας Σάββατο 22/10/16 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-0
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Διονύσου Σάββατο 22/10/16 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-3
21. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 22/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
22. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλυβίων Σάββατο 22/10/16 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
4-0
23. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 23/10/16 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0

 

Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
3-1
25. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Δροσιάς Σάββατο 22/10/16 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
2-1
26. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βούλας Κυριακή 23/10/16 16:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-3
27. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-4
28. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 23/10/16 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
6-1
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 23/10/16 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΛΙΒΕΡΗΣ .)
2-0

Related posts

«Βήμα» πρόκρισης για Αχαρναϊκό

Nάσος Φακίδης

Με αξέχαστο τετραήμερο στο τουρνουά στην Καρδίτσα συνοδεύτηκε το Καλό καλοκαίρι από τις ακαδημίες της Δόξας Κορωπίου

Abola Team 2

Κλήση στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για προπόνηση και φιλικό στις 26/9

Abola Team 3