12.5 C
Αθήνα
Απρίλιος 8, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 1-1
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
3. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-0
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-0
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 0-0
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0 
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
12. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-2
14. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/10/16 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-5

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
16. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
17. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι. 0-2
18. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.  

Related posts

Η Πεύκη 1-0 το Χαλάνδρι

Abola Team 3

Προς αποχώρηση και ο Φωστέρης από τον Χαραυγιακό

Abola Team 3

Πήρε Ακαπέρη η Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Kώστας Παλαιολόγος