15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 4-0
3. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-2

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ– ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 29/10/16 16:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 5-0

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 4-0
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1

 

Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
9. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 29/10/16 16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-4
10. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 29/10/16 16:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1


Related posts

Τα σημερινά (26/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου (8/11) με τους διαιτητές και τους παρατηρητές αλλά και του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στον Πειραιά

Abola Team 3

Ραπτόπουλο και Κοκλιώτη απέκτησε ο Αμπελακιακός

Abola Team 2