27.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Χολαργός-Αγ. Ανάργυροι 0-0, τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/1) στην ΕΠΣΑ

Δεν ανέδειξε νικητή το ματς ανάμεσα στον Χολαργό και τους Αγ. Αναργύρους.

Οι δύο ομάδες παρέμειναν στο 0-0.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Γιάννης Τάμπραντζης) Σκαλέος, Καζάκος Α., Κατσαρός, Κατεβάτης (46 ‘Σπυρόπουλος), Χρόνης, Ζώης Σπ., Ζώης Ν. (46 ‘Πλεμμένος), Τζέλης, Ξηντάρας, Λυράς, Ντζαβίδας (89’ Ρίζος).

 

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Ισίδωρος Σταυριανός) Χατζάκης, Κοκότης, Αρκούδας, Κρητικός, Νταϊφώτης (19 ‘λ.τρ. Κραψίτης), Αθανασόπουλος, Πλεξίδας, Οικονόμου, Δανασής, Λάλα (63’ Μηλιώνης), Μαντίκος (53 ‘Χατζής).

 Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/1) στην ΕΠΣΑ

 

 

 

Ένα Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ  – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ. 2-0
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ / ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ –  ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-2
6. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ  – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ  – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ –  ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-2
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΟΨ –  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
14. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
15. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ  – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
17. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ –  ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-4
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ –  ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
19. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ –  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-5
20. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-0
21. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ  – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966  – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α. 2-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ / ΝΗΣ –  ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΓΑΛΑΞΙΑΣ –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ / ΛΗΣ  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ / ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 1-1
28. ΠΑΤΗΣΙΑ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ / ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 1-0

 

Related posts

Ρούπτσος: «Μας αφήνει ανάμεικτα συναισθήματα»

Kώστας Παλαιολόγος

Κιτρινόμαυρο τo ντέρμπι έβαψε ο Φωστήρας!

Γιάννης Μελίτας

Τσιμπάκης: «Με σοβαρότητα και προσήλωση»

Kώστας Παλαιολόγος