17.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
5-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-0
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/02/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-0
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-2
6. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 26/02/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-1
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 26/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
2-0
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 26/02/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-0
Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
1-0
12. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΡΟΔΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
6-1
14. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
15. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/02/17 15:45 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-3
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 26/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-4
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-1
18. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 26/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-3

 

 

Related posts

Τα σημερινά (26/10/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Η ΕΠΣΑΝΑ για το 2ο πρωτάθλημα υποδομών, τις ηλικίες-τους προπονητές, την έναρξη των πρωταθλημάτων υποδομών, την ετήσια συνδρομή και την αναδιάρθρωση των επιτροπών

Abola Team 3

Χωρίς νικητή η “ερυθρόλευκη” μονομαχία

Abola Team