17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-2
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-3
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 2-3
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-4
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 3-1
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 4-0
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-1
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 2-2
12. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-3
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 2-1
14. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-2
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 0-1
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-1
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 5-1
21. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/03/17 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/03/17 11:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-0
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 0-1
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 5-2
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
28. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 7-0
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-2
30. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-2
31. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ. 1-0
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-0
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-4
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-4
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 3-1
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
40. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-2
42. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/17 10:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 3-2
43. ΑΡΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 2-2
44. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-1
45. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/17 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-3
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
48. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
49. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 4-2
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 6-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/03/17 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 0-3
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/03/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
55. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/03/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 0-5
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-2
58. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-1
59. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-2
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/03/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 3-0
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-2
63. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 12:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
64. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 7-5
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/17 15:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν. 2-0

 

Related posts

Καββαδίας(Παπάγος):”Να συνεχίσουμε σε αυτό το ρυθμό”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Χωρίς νικητή το Φοίνικας Καλλιθέας – Αμπελόκηποι

Παντελίδης Mάνος

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3