16 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΔΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
1-0
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
2-0
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
3-1
4. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
2-3
5. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-3
6. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
1-0
7. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
4-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΖΑΧΟΣ Θ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-1
10. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΡΙΔΗΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
11. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 05/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
2-1
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 05/03/17 16:00 HABILAJ A., ΠΙΠΗ Β., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
3-1

 

Related posts

Φιλικό παιχνίδι τη Δευτέρα 29/5 η Μικτή Νέων της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Πρώτη ήττα για Λαμπερή στον Ασπρόπυργο

Nάσος Φακίδης

Νέο απόκτημα για τον Βύζαντα.. με τον ΤΑΣΟ ΦΛΕΓΚΑ

Abola Team 2