21.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΔΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΔΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9-0
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1
3. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
1-3
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
1-4
5. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
0-0
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
0-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
1-5
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/03/17 16:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
2-0
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
2-4
11. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-0
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)

Related posts

Τέταρτη η Νέα Πέραμος

Nάσος Φακίδης

Επανήλθε στις νίκες ο Απόλλωνας

Nάσος Φακίδης

Κύπελλο ΕΠΣΔΑ: Στις 16 Ιανουαρίου οι ρεβάνς

Nάσος Φακίδης