14.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
2. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
3. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
4. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
5. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/04/17 17:00 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
10. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 02/04/17 14:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
11. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)  
13. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/04/17 14:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
14. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
15. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
17. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
18. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
19. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 01/04/17 17:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
20. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
21. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
22. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 01/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 02/04/17 10:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
24. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
26. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 02/04/17 11:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
27. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
28. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
30. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 02/04/17 14:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
31. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 02/04/17 14:30 ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
32. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  
34. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)  
35. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

 

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Κριτήρια ισοβαθμιών, ανόδου και υποβιβασμού βάσει νέου ΚΑΠ

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς της Τετάρτης (1/11) στον Πειραιά

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου 1/12 στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς