14 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΔΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
4-1
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
3-0
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΙΠΗ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
1-0
4. ΒΥΖΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
1-3
5. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
0-4
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 09/04/17 17:00 HABILAJ A., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-2
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
2-3
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
3-0
10. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΑΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
4-0
11. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 09/04/17 13:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2-1
12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
3-1

Related posts

Εντυπωσιακές νίκες για Εθνικό Πανοράματος και Αστέρα Μαγούλας

Abola Team 2

ΕΠΣΔΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (27-27/1)

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΔΑ: ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Nάσος Φακίδης