14.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (4/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα σημερινά ματς-Σάββατο 4/11 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-1
4. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καλάμου Σάββατο 04/11/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
2-2
6. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κουβαρά Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-0
Α Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.  
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-2
10. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 1-2
11. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Βάρης Σάββατο 04/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-1
Β Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 4-1
13. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-0
14. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 04/11/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. 3-0
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΑΓΑΤΣΑ Α. 0-5
Γ Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 04/11/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-2
18. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 04/11/17 10:00    
19. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Δ Όμιλος Νέων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-5
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 04/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-7
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 04/11/17 10:00    
23. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 2-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 2-7
25. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 9-0
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-3 α.α.
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
28. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-6
Β Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Σάββατο 04/11/17 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 7-4
30. ΜΑΡΚΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
31. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 04/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-6
32. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 1-5
33. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 0-3
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
35. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 7-1
36. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Σάββατο 04/11/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-0
37. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 11:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
39. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 04/11/17 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 04/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 8-0
41. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 04/11/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-3
42. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 04/11/17 13:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-2

Related posts

Ανακοίνωση Στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Βούρκωσε ο Σπύρος Λουκάτος για τον αείμνηστο πατέρα του

Abola Team 3

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3