11 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς και των οκτώ ομίλων στην Γ’ Εθνική (Κυριακή 19/11)

Τα ματς της Κυριακής (19/11) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος ΞηροποτάμουΔιαιτητής: Δρακίδης (Θράκης)Βοηθοί: Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)

Άρης Αβάτου – Ορφέας ΞάνθηςΔιαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)Βοηθοί: Διαμαντής, Κίτσος (Έβρου)

Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος ΚαρπερήςΔιαιτητής: Τρακαλιάνης (Σερρών)Βοηθοί: Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Δόξα Προσκυνητών – Ελπίδα ΣκουτάρεωςΔιαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)Βοηθοί: Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

Αετός Ορφανού – ΑΟ ΚαβάλαςΔιαιτητής: Κιπτζή (Θράκης)Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Νέου ΣιδηροχωρίουΔιαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

2ος όμιλος

Καμπανιακός – Άρης ΠαλαιοχωρίουΔιαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)Βοηθοί: Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας)

Νάουσα – ΗρακλήςΔιαιτητής: Θεοδωρόπουλος 9Φλώρινας)Βοηθοί: Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

Μακεδονικός Νεάπολης – ΑΠΕ ΛαγκαδάΔιαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας)Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

Εδεσσαϊκός – ΚιλκισιακόςΔιαιτητής: Μιχούλιας (Μακεδονίας)Βοηθοί: Κουφός, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Αλμωπός ΑριδαίαςΔιαιτητής: Πολυχρονίου (Καστοριάς)Βοηθοί: Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Αγροτικός Αστέρας – ΠιερικόςΔιαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)Βοηθοί: Γούτας, Μαλάνδρης (Χαλκιδικής)

ΑΟ Καρδίας – ΑΣΦ ΑλεξάνδρειαΔιαιτητής: Μαυρίδης (Πέλλας)Βοηθοί: Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας)

3ος όμιλος

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΤηλυκράτηςΔιαιτητής: Μαλούτας (Ημαθία)Βοηθοί: Παρασίου, Πάντσης (Ημαθίας)

Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ ΛευκίμμηςΔιαιτητής: Καραγεώργιος (Κοζάνης)Βοηθοί: Μπαλιάγκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Αστέρας Παραπόταμου – ΚαστοριάΔιαιτητής: Ζάμπαλας (Ηπείρου)Βοηθοί: Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου)

Νέος Αμφίλοχος – ΘεσπρωτόςΔιαιτητής: Νέος (Ηπείρου)Βοηθοί: Κοττορός, Τσάντας (Ηπείρου)

Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα ΚρανούλαςΔιαιτητής: Μπαιλης (Πρέβεζας)Βοηθοί: Τσόγκας, Ντομάρης (Πρέβεζας)

Πανλευκάδιος – Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔιαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)Βοηθοί: Κουτρομάνος, Γαλανόπουλος (Αιτ/Νίας)

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας ΔιστόμουΔιαιτητές: Καλαμάτας (Ευβοίας)Βοηθοί: Δέλχας, Χατζηκαμαγιάννης (Ευβοίας)

Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ ΒόλοςΔιαιτητές: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)Βοηθοί: Αϊναλής, Τσιότσιος (Μακεδονίας)

Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ ΒελούχιΔιαιτητές: Ρούσης (Θεσσαλίας) Βοηθοί: Αναστασίου, Σιάκκας (Θεσσαλίας)

Ρήγας Φεραίος – Αστέρας ΙτέαςΔιαιτητές: Τσιτσανούδης (Λάρισας)Βοηθοί: Τσαπραζής, Νάκας (Λάρισας)

ΑΟ Σελλάνων – Διγενής ΝεοχωρίουΔιαιτητές: Αγγελούδης (Λάρισας)Βοηθοί: Στάικος, Κοτούμπας (Λάρισας)

ΑΟ Θήβα – ΓΣ ΑλμυρόςΔιαιτητές: Ιωαννίδης (Πειραά)Βοηθοί: Σγουράκης, Κορώνας (Πειραιά)

 

5ος όμιλος

Αχαϊκή – ΛεωνίδιοΔιαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας)Βοηθοί: Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Πανηλειακός – Αστέρας ΑμαλιάδαςΔιαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αργολίδος)

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας ΒραχνέικωνΔιαιτητής: Λιάρος (Λακωνίας)Βοηθοί:Χατζημανώλης, Παναγάκος (Λακωνίας)

Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος 1961Διαιτητής: Τσιρογιάννης (Ηλείας)Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Ζούλης (Ηλείας)

Παλληξουριακός – ΚαλαμάταΔιαιτητής: Κέκελος ( Αιτ/νιάς)Βοηθοί:Βαλιανός, Ζούζας (Αιτ/νιάς)

Παναρκαδικός – Αστέρας ΒλαχιώτηΔιαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας)

6ος όμιλος

ΑΟ Προοδευτική Νεολαία – ΓΑΣ ΙάλυσοςΔιαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)Βοηθοί: Αραβίδης(Αθηνών), Ψύλλος(Λέσβου)

ΑΣ Ρόδου – ΑΠΟ ΚερατσίνιΔιαιτητής: Παρχαλίδης (Δράμας)Βοηθοί: Χρυσαϊδης, Πασάλης(Χαλκιδικής)

ΑΟ Λουτράκι – ΑσπρόπυργοςΔιαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)Βοηθοί: Βαξεβάνης, Νικολάου(Αθηνών)

ΑΟ Ζευγολατιού – Πέλοπας ΚιάτουΔιαιτητής: Ρούσσος (Κορίνθου)Βοηθοί: Σεφέρης, Μπουρτσοβίτης(Αθηνών)

Ιωνικός – Διαγόρας ΡόδουΔιαιτητής: Παπαποστόλου (Εύβοιας)Βοηθοί: Παγουράς, Δελλής( Βοιωτίας)

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων – ΑΕ ΕρμιονίδαςΔιαιτητής: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου)Βοηθοί: Φαρμάκης, Οικονόμου

ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – ΑιολικόςΔιαιτητής: Κάτοικος(Αθηνών)Βοηθοί: Καραγιαννίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών)

ΑΟ Χαλκίς – ΤαμυναϊκόςΔιαιτητής: Μανιώτης (Ανατ.Αττικής)Βοηθοί:Χόϊκας(Ανατ.Αττικής), Μανάλης (Καβάλας)

Ερμής Κιβερίου – ΠαναργειακόςΔιαιτητής: Τζαγκαράκης(Αχαϊας) Βοηθοί: Μεσσήνης, Οικονόμου(Αχαϊας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα ΡαφήναςΔιαιτητής: Τζαμουτζαντώνης(Χίου)Βοηθοί: Καλογερόπουλος, Στεφάνου(Χίου)

8ος όμιλος

Ηρόδοτος – ΦωστήραςΔιαιτητής: Νταούλας(Δυτ.Αττικής)Βοηθοί: Κομισόπουλος(Χανίων), Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

ΑΕ Κηφισιάς – ΑιγάλεωΔιαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)Βοηθοί: Δέτση, Ζήδρας (Αθηνών)

ΠΟ Ατσαλένιου – ΑΟ ΠαλαιόχωραςΔιαιτητής: Ταμπουρατζής (Λασιθίου) Βοηθοί: Πάγκαλος, Κεφεσλακης(Λασιθίου)

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΟ Ερμής ΖωνιανώνΔιαιτητής: Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου)Βοηθοί: Μαυρουδής, Παπαδάκης(Ηρακλείου)

ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός ΑΟΔιαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)Βοηθοί: Δασκαλάκης, Δασκαλάκης(Ηρακλείου)

Related posts

Τελική ευθεία η Ρόδος για… ΑΠΟ Κερατσίνι

Abola Team 2

«Έκλεισε» ο κύκλος του Κουλούρη στην Παλαιόχωρα

Abola Team 3

Ολοκληρώθηκε το… παζλ της νέας Γ’ Εθνικής-Θα συμμετάσχουν 110 ομάδες χωρισμένες σε οκτώ ομίλους

Abola Team 2