16.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα πλαίσια της καινοτόμου απόφασης του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.και της Επιτροπής Διαιτησίας έχουν οριστεί (προκειμένου να εκπαιδευτούν)  4οι  Διαιτητές στους κάτωθι αγώνες .

Διευκρινίζουμε όπως αναφέρει η Ένωση ότι οι συγκεκριμένοι διαιτητές  δεν θα αμείβονται.

  1.  ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ

  2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΣ ΜΑΡΚΟ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

  3. ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.

  4. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ  ΚΑΚΑΝΗΣ

  5. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ  ΔΗΜΑΣ Μ.

  6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.

  7. ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  ΤΡΙΓΑΖΗΣ

  8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ  ΡΕΝΤΙΦΗΣ

 

Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

ΑΓΣΑ ΘΗΣ. ΕΘΝ. Ν.ΜΑΚΡΗΣ –ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  ο κ.ΝΑΚΑΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ ο κ.ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ο κ.ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ ο κ.ΡΟΥΣΣΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ο κ. ΜΑΣΟΥΡΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ο κ.ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

ΚΟΡΩΠΙ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ  ο κ.ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΩΡΩΠΟΣ  ο κ.ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ

Επίσης στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 09/12/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
3. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 09/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βούλας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αφιδνών Σάββατο 09/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 10/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΑΡΚΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
30. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 09/12/17 00:00    
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/12/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Δ Όμιλος Νέων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/12/17 00:00    
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 09/12/17 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Α Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 10/12/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
41. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
42. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
44. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 10/12/17 11:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
46. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/12/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
48. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Γ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 10/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 10/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
53. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 10/12/17 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 13/12/17 15:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
Δ Όμιλος Παίδων
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 09:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
56. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 10/12/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
57. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
58. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 11:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
59. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 10/12/17 13:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
60. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αφιδνών Τετάρτη 13/12/17 15:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
62. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
63. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
64. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
65. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
67. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
68. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
69. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
70. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 09/12/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
72. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
73. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
74. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΝΑΛΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
76. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 09/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 09/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
78. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 09/12/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
79. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 09/12/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Α Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
81. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
82. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
83. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
84. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
86. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Κυριακή 10/12/17 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
87. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
88. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/12/17 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Γ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 10/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
90. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
91. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
92. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
93. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Κυριακή 10/12/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
94. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Τετάρτη 13/12/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
95. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Τετάρτη 13/12/17 15:30   Αναβλήθηκε
Δ Όμιλος Junior
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
97. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Συκαμίνου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
98. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/12/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
99. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νικολακάκη Κυριακή 10/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.

Related posts

Η Ελένη Αντωνίου τίμησε Ελλάδα και ΕΠΣΑΝΑ (pics)

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (14/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Μανουσάκης Βαζαίος | Παίκτης Κρυονερίου

admin