17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στα μέχρι τώρα παιχνίδια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 13
2. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 8
4. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 7
5. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 6
6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 6
7. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 5
8. ΧΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 5
9. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 4
10. ΚΩΝΣΤ/ΔΗΣ-ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4

2ος όμιλος

1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9
2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 9
3. ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 9
4. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 8
5. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 8
6. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8
7. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 8
8. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 6
9. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6
10. ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 6

 

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 13
2. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 9
3. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 7
4. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 7
5. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 6
6. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
7. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 6
8. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
9. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 4
10. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4

 

 

 

2ος όμιλος

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 7
3. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 7
4. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7
5. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 7
6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
7. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 6
8. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
9. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 6
10. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 5

 

3ος όμιλος

1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6
3. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6
4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 6
5. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 5
6. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 5
7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
8. ΛΙΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ 4
9. ΜΠΛΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
10. ΝΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 4

 

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 6
2. ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 5
3. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 5
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 4
5. ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4
6. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 4
7. ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 4
8. HOXHAJ ALEKSANDRO ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3
9. ΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3
10. ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 3

 

2ος όμιλος

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 9
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9
3. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 7
4. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6
5. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 6
6. ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 6
7. ΤΖΟΥΣΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6
8. ΤΣΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 6
9. ΚΟΚΑ ΜΑΡΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5
10. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 4

 

3ος όμιλος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 14
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 12
3. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 8
4. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 7
5. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 6
6. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 6
7. ΤΣΙΤΙΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 6
8. ΔΟΥΔΕΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4
9. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 4
10. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 4

 

4ος όμιλος

 

1. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 11
2. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 9
3. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 8
4. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 7
5. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 6
6. ΜΠΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 6
7. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 5
8. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 5
9. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 5
10. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 4

Related posts

Τέλος ο Παύλοβιτς από τα Πετράλωνα-Η δήλωση του έμπειρου προπονητή

Κωνσταντίνος Ράπτης

Αίαντας Αθηνών: Ο ιστορικός σύλλογος του κέντρου, έφτασε σε συμφωνία με τον έμπειρο εξτρεμ.

Ρένος Γιαμπουράς

Η Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ του Τάσου Δημητρίου νίκησε με 2-1 την αντίστοιχη της ΕΠΣΑΝΑ-Πλούσιο ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

Abola Team 3