free page hit counter
22.6 C
Αθήνα
18 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 07/03/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-2
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Καλυβίων Τετάρτη 07/03/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2 (πεν: 3-4)
Β Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/03/18 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-1
6. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-3
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-0
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-4
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-0
10. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
3-0
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/03/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 0-1
12. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. 4-0
14. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-2
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-2
16. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 3-1
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 10/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
18. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 11:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 7-0
Α Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-2
20. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 10/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 9-0
23. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
25. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 10/03/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
26. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 6-1
27. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γέρακα Σάββατο 10/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/03/18 13:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-2
31. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/03/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
32. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 5-0
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 0-3
34. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 6-1
36. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ BATISTA Σάββατο 10/03/18 12:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 4-4
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4-0
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 10/03/18 00:00    
39. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 10/03/18 10:00    
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 7-1
41. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/03/18 00:00    
43. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-2
45. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/03/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Στις Σιταποθήκες στις 3/1 του 2018 ο πρόωρος τελικός της Μικτής Παίδων ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3