free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
10. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
16. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
21. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.  
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.  
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/03/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
46. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 13:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
55. ΑΡΙΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/04/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/04/18 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.  
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/04/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 01/04/18 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

Related posts

Τουρνουά ο ΠΟΨ στην μνήμη του Γιάννη Δακτυλά με την συμμετοχή όλων των δημοτικών σχολείων

Abola Team 3

Χλωρός Γιάννης (Άτταλος): “Προετοιμαστήκαμε κατάλληλα”

abola10

Ψύλλιας στον Αστέρα Εξαρχείων!

abola10