free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00    
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00    
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00    
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 17:00    
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/04/18 17:00    
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 17:00    
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/04/18 17:00    
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
27. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:00    
29. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 17:00    
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
32. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00    
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
38. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00    
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00    
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/04/18 10:00    
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΨ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 10:00    
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 10:00    
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 13:00    
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 14:00    
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00    
55. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/04/18 17:00    
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00    
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00    
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:00    
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 13:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00    
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 10:00    
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 10:00    
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/04/18 10:00    
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 13:00

Related posts

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ στα εξ’ αναβολής (Τετάρτη 22/3) παιχνίδια

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 & 19/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Ανανέωσε ο Σπυρόπουλος στον Φωστήρα Ηλιούπολης

Abola Team 3