12.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα μέχρι τώρα ματς και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ από τις μέχρι τώρα αγωνιστικές στα πρωταθλήματα και των τριών κατηγοριών της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18
2. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 17
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 14
4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 10
5. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦ 10
6. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 9
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 9
8. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 8
9. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 8
10. PETRITAJ ANGJELO ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 7

2ος όμιλος

 

1. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 18
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 17
3. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 16
4. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15
5. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 14
6. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 13
7. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 13
8. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12
9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
10. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 11

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22
2. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17
3. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 15
4. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 14
5. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 13
6. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 11
7. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 9
8. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 9
9. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 8
10. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8

2ος όμιλος

1. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 21
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 16
3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16
4. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 14
5. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 14
6. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 14
7. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13
8. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 11
9. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 10
10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 10

3ος όμιλος

1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 14
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 12
4. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 9
6. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9
7. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
8. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 9
9. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 8
10. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 7

 

 

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 22
2. HOXHAJ ALEKSANDRO ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 12
3. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 12
4. ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 12
5. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 11
6. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 11
7. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 9
8. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
9. ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 9
10. ΓΙΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 8

2ος όμιλος

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17
2. SINOMATI PETRO ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 16
3. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 14
4. ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 14
5. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 13
6. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12
7. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10
8. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10
9. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8
10. ΜΑΡΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 8

3ος όμιλος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 23
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 14
4. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 13
5. ΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 12
6. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 11
7. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 11
8. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 10
9. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 10
10. ΒΙΟΛΙΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9

4ος όμιλος

1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 17
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 15
3. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 14
4. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 14
5. ΔΑΝΙΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΗΣΙΑ 11
6. ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11
7. ΓΚΕΡΓΚΙ ΕΡΒΙΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 10
8. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 10
9. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 10
10. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 10

 

Related posts

Μαρτέκας τέλος από την Ελευθερούπολη

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (14/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣA

Abola Newsroom