13.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (12/5) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (12/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-1
3. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
4. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-5
5. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-1
7. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-4
8. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
9. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-3
11. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-1
12. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
13. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
14. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
15. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 2-2
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΥΡΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-4
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 09/05/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-3
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 09/05/18 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 09/05/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-0 (πεν: 1-3)
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
26. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/05/18 18:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2 (πεν: 3-2)
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
29. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0
30. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-7
32. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
33. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
35. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 12:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-4
37. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-4
38. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 15:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-2
42. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 18:30 ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-1
44. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-5
45. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 12:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
46. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
47. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-8
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 13:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
50. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 16:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-1
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-0
53. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 13:15 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-5
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-3
55. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-5
56. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
57. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/05/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/05/18 09:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
59. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/05/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-0
60. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
62. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/05/18 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΕΚ – ΠΕΥΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 12/05/18 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 10-0
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-5
65. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 12/05/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
66. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 14:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 11:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
68. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
69. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 19:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

Related posts

Ο Γιάννης Τζέλλης πρόεδρος στον Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας

Abola Team 3

Αυτή είναι η ποινή της ΕΠΣΑ στα Σούρμενα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Λαχανάς (Δάφνη Π. Φαλήρου):”Πολύ σημαντική νίκη”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης