10.7 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς των υποδομών του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑΝΑ και οι ανακοινώσεις για το PARTY JUNIOR PROJUNIOR και για την ημιτελική και τελική φάση πρωταθλήματος-Κυπέλλου Παμπαίδων

Στα ματς των διοργανώσεων υποδομών του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
3. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 19/05/18 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.  
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
6. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/05/18 10:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 17:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Σε ανακοινώσεις της η ΕΠΣΑΝΑ αναφέρει

Το καλοκαίρι ξεκινάει η ποδοσφαιρική χρονιά τελειώνει.

Έφτασε η ώρα να διασκεδάσουμε όλοι μαζί για την λήξη της.

Η Ένωση καλεί όλους τους μικρούς ποδοσφαιριστές της (Junior – Projunior ) στο αποχαιρετιστήριο PARTY της ποδοσφαιρικής χρονιάς 2017-2018 που θα γίνει την Κυριακή 03 Ιουνίου 2018 και ώρα 17.30 στο γήπεδο Ν.Μάκρης (Εθνικού).

Στο party θα διασκεδάσουμε με τους ήχους γνωστού DJ , θα απονεμηθούν κύπελλα – μετάλλια  και θα απολαύσουμε όλοι δροσιστικά παγωτά και χυμούς.

Τα happenings θα σας εκπλήξουν.

 

Ελάτε να διασκεδάσουμε!!!smiley                                    

 

 

* Για την καλύτερη οργάνωση της γιορτής παρακαλούμε ενημερώστε μας εγγράφως έως την Τρίτη 29/05/2018 για την παρουσία της ομάδας σας και τον ακριβή αριθμό των ποδοσφαιριστών σας

 

 

 

Σας ενημερώνουμε ότι η ημιτελική Φάση του Πρωταθλήματος Παμπαίδων και του Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων θα διεξαχθεί το Σάββατο 26/05/2018.

Ο Τελικός του Πρωταθλήματος Παμπαίδων και του Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων θα διεξαχθεί το Σάββατο 02/06/2018.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/5) στην Αν. Αττική

Αφιέρωμα από το ABOLA.GR πριν από την σέντρα για τον 15ο τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (31/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3