16.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (26/5) στην ΕΠΣΔΑ, η ανακοίνωση για τις Μικτές ομάδες και αποφάσεις-ποινές της Πειθαρχικής Επιτροπής

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (26/5) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(32η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 26/05/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΒΥΖΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 26/05/18 18:00 HABILAJ A.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Τετάρτη 23/05/18 17:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
4. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Τετάρτη 23/05/18 17:00 HABILAJ A. 4-2
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 26/05/18 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 26/05/18 11:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 2-4
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/05/18 12:15 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 26/05/18 17:00   3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 26/05/18 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 5-2
10. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 26/05/18 11:15 HABILAJ A. 3-6
11. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 26/05/18 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 26/05/18 13:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 3-3
13. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 26/05/18 18:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 26/05/18 13:00 HABILAJ A. 2-2

 

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΎΜΑΤΌΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/5/2018 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΆΔΩΝ. ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/6/2018.

 

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ :1)ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ Χ.-1353988-ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ-1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10ΕΥΡΩ 2)ΛΙΟΛΙΟΣ Κ. – 1367194 – ΑΙΑΣ ΠΑΡ. ΑΣΠΡ/ΓΟΥ – 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ +10ΕΥΡΩ 3)ΜΕΧΜΕΤΙ Ν. -1464018 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΝΕΩΝ) – 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ + 40ΕΥΡΩ 4)ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ. – 1441912 – ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ (ΝΕΩΝ)- 4+2=6 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ + 60ΕΥΡΩ 5)ΚΕΛΙ Ν.- 1473833 – ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ (ΝΕΩΝ) – 4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ + 40ΕΥΡΩ

 

Related posts

Τα σημερινά (23/2/20) αποτελέσματα στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Τριάρα ο Βύζας, εφτά γκολ ο Άτταλος Νέας Περάμου

Abola Team 3

«Πέρασε» από τον Ασπρόπυργου ο Πανελευσινιακός

Nάσος Φακίδης