12.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Πριν από λίγη ώρα ανακοίνωσε η ΕΠΣΑ το διαιτητές της Β’ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 15/09/18 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/09/18 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. 
ΘΗΣΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 15/09/18 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 15/09/18 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 15/09/18 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 15/09/18 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. 
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 16/09/18 11:15 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. 
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. 
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/09/18 11:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. 
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 16/09/18 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 16/09/18 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 16/09/18 17:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/09/18 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/09/18 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση Μικτής Νέων για αγώνες με Ε.Π.Σ. Δυτικής Αττικής

Nάσος Φακίδης

Όλοι χαρούμενοι!

Abola Team

Τα στελέχη της ΕΠΣ Πειραιά στους σημερινούς αγώνες Κυπέλλου, ποινές-απολογίες και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 & 5/11)

Abola Team 3