28.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 9, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια πρωταθλήματος του Σαββάτου 27/10 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια πρωταθλήματος του Σαββάτου 27/10 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
10. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-1
11. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-1
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 4-1
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-1
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
22. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-0
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-4
24. ΒΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-1
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-2
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 5-1
28. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
29. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
31. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-0
34. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-2

Related posts

Δεν τα βρίσκει με την ομάδα του κορυφαίος σκόρερ στην Α’ ΕΠΣΑ

Abola Team 2

Πρόκριση στα πέναλτι η Κηφισιά στο ματς με τον ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 2

Ο Χολαργός 3-0 τον Πανερυθραϊκό, νίκες για Αθηναϊκό, ΑΟ Περιστερίου, Διάνα

Abola Team 3