27.2 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 10 και 15/11 στην ΕΠΣΑ

 

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 10 και 15/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
19. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
24. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π.  
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
30. ΠΕΥΚΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.  
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.  
50. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.  
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 09:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/11/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.  
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 18/11/18 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.  
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/11/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 18/11/18 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.  
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 15:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
60. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/11/18 12:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.  
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/11/18 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.  
63. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/11/18 15:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.

Related posts

ΕΠΣΑ: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (30/9 και 1/10) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σπουδαία νίκη για τα Μελίσσια (2-1)

Abola Team