14.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 15:00
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 15:00
3. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 15:00
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 15:00
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 16/12/18 15:00
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 15:00
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/12/18 15:00
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 15:00
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 15/12/18 15:00
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 15:00
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/12/18 15:00
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 16/12/18 15:00
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 16/12/18 15:00
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κρυονερίου Κυριακή 16/12/18 15:00
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 16/12/18 15:00
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 16/12/18 15:00
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 15:00
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 15/12/18 15:00
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αφιδνών Κυριακή 16/12/18 15:00
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 15:00
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 16/12/18 15:00
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 15:00
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 16/12/18 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 15/12/18 10:00
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 15/12/18 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
31. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 15/12/18 00:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 10:00
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Σάββατο 15/12/18 10:00
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 10:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 10:00
38. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 16/12/18 10:00
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 10:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
41. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 10:00
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 16/12/18 10:00
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 16/12/18 10:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Κυριακή 16/12/18 10:00
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/12/18 10:00
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 16/12/18 10:00
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 16/12/18 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 16/12/18 10:00
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16/12/18 10:00
50. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 16/12/18 10:00
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 10:00
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 12:30
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 15/12/18 12:30
54. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 15/12/18 12:30
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 15/12/18 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Σάββατο 15/12/18 12:30
57. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 12:30
58. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 15/12/18 12:30
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Σάββατο 15/12/18 13:00
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 15/12/18 00:00
61. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 12:30
62. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 12:30
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 15/12/18 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 11:30
65. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 12:30
66. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 15/12/18 12:30
67. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 15/12/18 12:30
68. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 15/12/18 13:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 10:30
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 12:00
71. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 16/12/18 12:00
72. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 12:00
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 12:00
74. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 16/12/18 12:00
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 16/12/18 12:00
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 12:30
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
78. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/12/18 12:00
79. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Κυριακή 16/12/18 12:00
80. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/12/18 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/12/18 00:00
82. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ BATISTA Κυριακή 16/12/18 12:00
83. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νικολακάκη Κυριακή 16/12/18 12:00
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 16/12/18 10:00
86. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 16/12/18 10:00
87. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Κυριακή 16/12/18 12:00
88. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 16/12/18 12:00
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 16/12/18 12:00
90. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γραμματικού Κυριακή 16/12/18 12:00
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β Κερατέας Κυριακή 16/12/18 09:30
92. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 09:30
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 16/12/18 12:00
94. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 16/12/18 12:00

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββάτου (12/5) και της Πέμπτης (10/5) στις διοργανώσεις υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (20 και 21/1) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3