24.9 C
Αθήνα
Αύγουστος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 4-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-0
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-1
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 10-0
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-0
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
21. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-6
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/12/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-3
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-2
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/12/18 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
32. ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-0
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-3
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16/12/18 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-8
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-3
43. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-6
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/12/18 11:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-0
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-3
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-4
49. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/12/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-3
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/12/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
54. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-4
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16/12/18 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-3
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 09:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 3-0
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-0
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-0
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-0
65. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
66. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 5-1
67. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
68. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 16/12/18 19:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
69. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 20:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-3
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
72. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
73. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-2
74. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 20:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
77. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-2
78. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-0
79. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-5
80. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 16/12/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
81. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 16/12/18 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-5
83. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 2-1
84. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
85. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-1
86. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 17:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
87. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/12/18 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ18-5ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 09:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
89. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 10-0
90. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-1
91. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-2
93. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 6-1
Κ18-6ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 6-2
95. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
96. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 18:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-0
97. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 09:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-2
98. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
100. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
101. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-7
102. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
103. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/12/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 16/12/18 19:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ16-2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
106. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-3
107. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
108. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
109. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/12/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 16/12/18 17:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ16-3ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 10:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
112. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
113. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 3-0
114. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
115. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
116. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 16/12/18 19:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
117. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 19:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Κ16-4ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
119. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
120. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-4
121. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 19:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 6-1
122. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 20:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
123. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΡΟΥΦ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Κ16-5ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-1
125. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
126. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
127. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 15/12/18 15:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-1
128. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 16/12/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
Κ16-6ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
130. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 11:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-1
131. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
132. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/12/18 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
133. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-3
134. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 18:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
136. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
137. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 13:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-2
138. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-2
139. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
140. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 19:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-5
Κ14-2ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 11:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
142. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 13:30 ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-3
143. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-3
144. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 5-0
145. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 19:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-5
146. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/12/18 16:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
147. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 16/12/18 18:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ14-3ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
148. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
149. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
150. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-0
151. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-1
152. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 5-0
Κ14-4ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
154. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 11:15 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-3
155. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 15/12/18 14:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
156. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 15/12/18 14:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
157. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 20:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-3
158. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 10:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-0
Κ14-5ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-1
160. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 11:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
161. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
162. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 12:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
163. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
164. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-3
165. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 16/12/18 17:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 13:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-1
167. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
168. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/12/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
169. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 16/12/18 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.
170. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 18:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
171. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 20:15 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ12-1ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
173. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
174. ΑΦΟΒΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/12/18 13:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-2
175. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 16/12/18 16:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 6-0
Κ12-2ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 15/12/18 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
177. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-4
178. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 12:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
179. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 18:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
Κ12-3ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
180. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 15/12/18 11:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-3
181. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-4
182. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 6-1
183. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 4-1
184. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 17:45 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-4ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 10:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-4
186. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-1
187. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-0
188. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 16/12/18 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 5-1
Κ12-5ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-6
190. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 15/12/18 14:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 2-1
191. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 6-2
192. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 16/12/18 14:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-1
193. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 16/12/18 16:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
Κ12-6ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 15/12/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
195. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 15/12/18 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
196. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-3
197. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-0
198. ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ12-7ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
200. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
201. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 15/12/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
202. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 4-1
203. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 18:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ12-8ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 17:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
205. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 17:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
206. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 18:45 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-7
207. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 13:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-2
208. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 17:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

Related posts

Ευχαριστίες του ΑΟ Ιλίου

Κωνσταντίνος Ράπτης

Η τελευταία ενημέρωση της ΕΠΣΑ για τον τελικό του Κυπέλλου

Abola Team 3

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Ρένος Γιαμπουράς