24.3 C
Αθήνα
Ιούνιος 28, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Τα σημερινά (19/1) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

1-4

2.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

1-1

3.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

1-1

5.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

1-0

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(5η φάση)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Πέμπτη

17/01/19

15:00

ΣΠΑΘΑΣ Η., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
4oς: ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

1-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

3-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

4-0

9.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

3-1

10.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

1-4

Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Σάββατο

19/01/19

15:30

ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

0-1

 

Related posts

Η ενημέρωση της ΕΠΣ Πειραιά για την αγωνιστική της 28ης Οκτωβρίου, τις ποινές και την αδειοδότηση των τουρνουά

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές και παρατηρητές του Κυπέλλου (5-6/1)

Nάσος Φακίδης

Ανακαίνιση και ανακασκευή νέων αποδυτηρίων στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού΅(Ολόκληρο το ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3