11.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Αγίας Άννας

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

2.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

3.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

5.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Κερατέας

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

7.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Γραμματικού

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

8.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Βάρης

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

10.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Βάρης

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

11.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Αυλώνα

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

12.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Διονύσου

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

13.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Ραφήνας

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

14.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Καλάμου

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

15.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

16.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κρυονερίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

16/02/19

15:00

   

18.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

19.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

20.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

21.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Σταμάτας

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

22.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

23.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Γέρακα

Κυριακή

17/02/19

15:00

   

 

Related posts

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ!

Abola Team

Ανακοινώθηκε η μεγάλη μεταγραφή, στην Ατλαντίδα και επίσημα ο Καμπάνταης!

Ρένος Γιαμπουράς

Στις 23/1 η ετήσια κοπή πίτας

Nάσος Φακίδης