3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (30-31/3)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΦΡΑΓΚΕΙΟ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

5-1

2.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)

1-1

3.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

0-3

4.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )

0-1

5.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

1-4

6.

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)

2-2

7.

ΒΥΖΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Κυριακή

31/03/19

16:00

HABILAJ A., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΗΛΙΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

3-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

2-0

9.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

30/03/19

17:30

HABILAJ A., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-1

10.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:30

ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

0-2

11.

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:30

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

5-1

12.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)

3-1

13.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ)

2-0

 

Related posts

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΔΑ και οι αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (25/11) στα ματς σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3