1.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (4-5/5)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

 

2.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

3.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

4.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

5.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

 

6.

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

7.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

9.

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

10.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

 

11.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

12.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

 

13.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

 

14.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

05/05/19

12:00

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

 

16.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

05/05/19

12:00

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

17.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

05/05/19

12:00

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 

18.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

05/05/19

14:00

ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
4oς: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

19.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

21.

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)

 

22.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

23.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

24.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

25.

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

 

26.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

05/05/19

17:30

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

28.

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

29.

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 

30.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

04/05/19

17:30

ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

 

31.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

32.

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

05/05/19

14:30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

 

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Το Σάββατο 20/4 στο Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ οι τελικοί Κ16

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες της Τετάρτης (9/5) για τα Play-out στην Α’ Κατηγορία, το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (12, 13/5) και τα συλλυπητήρια της Ένωσης στον Μάριο Μπίλιο

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση σε απολογία για ΑΟ Καραβά

Nάσος Φακίδης