Α' ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝΈλειψε το γκολ στη Νέα Ιωνία by Abola Team16 Φεβρουαρίου, 2020 Μετά από μέτριο παιχνίδι, η Νέα Ιωνία και η Αγία Παρασκευή αναδείχτηκαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα. Στο ματς δεν σημειώθηκαν αξιόλογες ευκαιρίες και γενικά έλειψε το γκολ. Στο 68′ αποβλήθηκε ο Σταμούλης με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Διαιτητές: Σφακιανάκης, Βαξαβανέλλης, Φωτόπουλος. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ: Παπουτσής Φρατζέσκος, Θερμός, Σιγάλας, Πανταγιάς (62’ Γεωργόπουλος), Χάλος, Σταθόπουλος, Βογατσάς (62’ Μούζας), Χατζής, Καφετζής, Παντελίδης (83’ Μπαντές). ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Παπαγεωργίου, Τζίτζης, Χατζίου (25’ Ζυγοκώστας), Σουφατζόγλου (80’ Κολλινιάτης), Τριανταφυλλίδης, Δημογιάννης, Λαζόπουλος, Μπουτσικάρης, Ψαραδέλης (72’ Μπόλης), Σταμούλης, Κραψίτης (86’ Ζαφείρης).