Abola.gr
Β΄ ΕΠΣΑ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Β’ Αθήνας

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΥΚΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

Related posts

Σπυράκης: «Τελικός το ματς με τον Θεμιστοκλή»

Συνεχίζει ο Τάκης Γιαννόπουλος στον πάγκο της Αγίας Ελεούσας

Kώστας Παλαιολόγος

Καββαδίας: «Ιδιαίτερο παιχνίδι»

Kώστας Παλαιολόγος