Στα σημερινά παιχνίδια Σάββατο 11/11 στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:15 | ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | 3-0 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) | |
3. | ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | 2-0 |
4. | ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 15:15 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 1-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:15 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) | |
6. | ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:15 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) | 0-2 |
8. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 15:15 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 3-1 |
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/11/17 | 13:45 | ΒΑΛΒΗΣ Κ. | 1-1 |
10. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 17:15 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | |
11. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 17:15 | ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. | |
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 13:15 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 0-0 |
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 10:45 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. | |
14. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:45 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-8 |
15. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 12:30 | ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 0-4 |
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 08:45 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
17. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:00 | ΔΟΥΛΗΣ Γ. | 1-1 |
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 17:45 | ΤΟΡΝΟΣ Ε. | |
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΚΑΡΑΒΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 13:00 | ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. | |
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 09:00 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 4-2 |
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 09:45 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 5-0 |
22. | ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:00 | ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. | 0-3 |
23. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 13:00 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. | |
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 09:30 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | |
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 10:45 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 0-1 |
26. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:00 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. | |
27. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:15 | ΤΣΑΝΟΣ Ι. | 2-2 |
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/17 | 12:45 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. | 0-3 |
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/17 | 11:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 1-3 |
30. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΜΦΙΑΛΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 11/11/17 | 12:45 | ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. |