7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Β’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017.

 

1η αγωνιστική 16η

Βοτανικός-Κεραυνός Πετρ.

Άμιλλα Περιστ.-Βριλήσσια

Ανθούπολη-Ιλίσια 2004

Άγιος Δημήτριος-Φοίνικας Περιστ.

Παράδεισος-Χρυσούπολη

Ειρήνη Πετρ.-ΓΣ Καισαριανής

Λυκόβρυση-Αθηναΐδα

Νέα Ιωνία-ΑΟ Βύρων

2η αγωνιστική 17η

Νέα Ιωνία-Βοτανικός

Κεραυνός Πετρ.-Άμιλλα Περιστ.

Βριλήσσια-Ανθούπολη

Ιλίσια 2004-Άγιος Δημήτριος

Φοίνικας Περιστ.-Παράδεισος

Χρυσούπολη-Ειρήνη Πετρ.

ΓΣ Καισαριανής-Λυκόβρυση

ΑΟ Βύρων-Αθηναΐδα

3η αγωνιστική 18η

Άμιλλα Περιστ.-Νέα Ιωνία

Ανθούπολη-Κεραυνός Πετρ.

Άγιος Δημήτριος-Βριλήσσια

Παράδεισος-Ιλίσια 2004

Ειρήνη Πετρ.-Φοίνικας Περιστ.

Λυκόβρυση-Χρυσούπολη

Αθηναΐδα-ΓΣ Καισαριανής

Βοτανικός-ΑΟ Βύρων

4η αγωνιστική 19η

Νέα Ιωνία-Ανθούπολη

Βοτανικός-Άμιλλα Περιστ.

Κεραυνός Πετρ.-Άγιος Δημήτριος

Βριλήσσια-Παράδεισος

Ιλίσια 2004-Ειρήνη Πετρ.

Φοίνικας Περιστ.-Λυκόβρυση

Χρυσούπολη-Αθηναΐδα

ΑΟ Βύρων-ΓΣ Καισαριανής

5η αγωνιστική 20ή

Άγιος Δημήτριος-Νέα Ιωνία

Ανθούπολη-Βοτανικός

Παράδεισος-Κεραυνός Πετρ.

Ειρήνη Πετρ.-Βριλήσσια

Λυκόβρυση-Ιλίσια 2004

Αθηναΐδα-Φοίνικας Περιστ.

ΓΣ Καισαριανής-Χρυσούπολη

Άμιλλα Περιστ.-ΑΟ Βύρων

6η αγωνιστική 21η

Νέα Ιωνία-Παράδεισος

Βοτανικός-Άγιος Δημήτριος

Άμιλλα Περιστ.-Ανθούπολη

Κεραυνός Πετρ.-Ειρήνη Πετρ.

Βριλήσσια-Λυκόβρυση

Ιλίσια 2004-Αθηναΐδα

Φοίνικας Περιστ.-ΓΣ Καισαριανής

ΑΟ Βύρων-Χρυσούπολη

7η αγωνιστική 22η

Ειρήνη Πετρ.-Νέα Ιωνία

Παράδεισος-Βοτανικός

Άγιος Δημήτριος-Άμιλλα Περιστ.

Λυκόβρυση-Κεραυνός Πετρ.

Αθηναΐδα-Βριλήσσια

ΓΣ Καισαριανής-Ιλίσια 2004

Χρυσούπολη-Φοίνικας Περιστ.

Ανθούπολη-ΑΟ Βύρων

8η αγωνιστική 23η

Νέα Ιωνία-Λυκόβρυση

Βοτανικός-Ειρήνη Πετρ.

Άμιλλα Περιστ.-Παράδεισος

Ανθούπολη-Άγιος Δημήτριος

Κεραυνός Πετρ.-Αθηναΐδα

Βριλήσσια-ΓΣ Καισαριανής

Ιλίσια 2004-Χρυσούπολη

ΑΟ Βύρων-Φοίνικας Περιστ.

9η αγωνιστική 24η

Αθηναΐδα-Νέα Ιωνία

Λυκόβρυση-Βοτανικός

Ειρήνη Πετρ.-Άμιλλα Περιστ.

Παράδεισος-Ανθούπολη

ΓΣ Καισαριανής-Κεραυνός Πετρ.

Χρυσούπολη-Βριλήσσια

Φοίνικας Περιστ.-Ιλίσια 2004

Άγιος Δημήτριος-ΑΟ Βύρων

10η αγωνιστική 25η

Νέα Ιωνία-ΓΣ Καισαριανής

Βοτανικός-Αθηναΐδα

Άμιλλα Περιστ.-Λυκόβρυση

Ανθούπολη-Ειρήνη Πετρ.

Άγιος Δημήτριος-Παράδεισος

Κεραυνός Πετρ.-Χρυσούπολη

Βριλήσσια-Φοίνικας Περιστ.

ΑΟ Βύρων-Ιλίσια 2004

11η αγωνιστική 26η

Χρυσούπολη-Νέα Ιωνία

ΓΣ Καισαριανής-Βοτανικός

Αθηναΐδα-Άμιλλα Περιστ.

Λυκόβρυση-Ανθούπολη

Ειρήνη Πετρ.-Άγιος Δημήτριος

Φοίνικας Περιστ.-Κεραυνός Πετρ.

Ιλίσια 2004-Βριλήσσια

Παράδεισος-ΑΟ Βύρων

12η αγωνιστική 27η

Νέα Ιωνία-Φοίνικας Περιστ.

Βοτανικός-Χρυσούπολη

Άμιλλα Περιστ.-ΓΣ Καισαριανής

Ανθούπολη-Αθηναΐδα

Άγιος Δημήτριος-Λυκόβρυση

Παράδεισος-Ειρήνη Πετρ.

Κεραυνός Πετρ.-Ιλίσια 2004

ΑΟ Βύρων-Βριλήσσια

13η αγωνιστική 28η

Ιλίσια 2004-Νέα Ιωνία

Φοίνικας Περιστ.-Βοτανικός

Χρυσούπολη-Άμιλλα Περιστ.

ΓΣ Καισαριανής-Ανθούπολη

Αθηναΐδα-Άγιος Δημήτριος

Λυκόβρυση-Παράδεισος

Βριλήσσια-Κεραυνός Πετρ.

Ειρήνη Πετρ.-ΑΟ Βύρων

14η αγωνιστική 29η

Νέα Ιωνία-Βριλήσσια

Βοτανικός-Ιλίσια 2004

Άμιλλα Περιστ.-Φοίνικας Περιστ.

Ανθούπολη-Χρυσούπολη

Άγιος Δημήτριος-ΓΣ Καισαριανής

Παράδεισος-Αθηναΐδα

Ειρήνη Πετρ.-Λυκόβρυση

ΑΟ Βύρων-Κεραυνός Πετρ.

15η αγωνιστική 30ή

Κεραυνός Πετρ.-Νέα Ιωνία

Βριλήσσια-Βοτανικός

Ιλίσια 2004-Άμιλλα Περιστ.

Φοίνικας Περιστ.-Ανθούπολη

Χρυσούπολη-Άγιος Δημήτριος

ΓΣ Καισαριανής-Παράδεισος

Αθηναΐδα-Ειρήνη Πετρ.

Λυκόβρυση-ΑΟ Βύρων

Related posts

«Φρένο» στο Ηράκλειο από Ήφαιστο

Παντελίδης Mάνος

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

40 χρόνια τελικός Κυπέλλου ΕΠΣΑ-Φωτορεπορτάζ με σπάνια ντοκουμέντα

Ρένος Γιαμπουράς